G A B I N E T    D I E T E T Y K I    M E D Y C Z N E J    I    P S Y C H O D I E T E T Y K I

H O M E      D I E T E T Y K A      P S Y C H O D I E T E T Y K A      M L   D U O      G A B I N E T      K O N T A K T


Odchudzanie ML-DUO
Nasza nowość - urządzenie ML DUO to rewolucyjne połączenie multi-polarnej radiofrekwencji i ultradźwięków niskiej częstotliwości. Niezwykle efektywne i nieinwazyjne zabiegi odchudzające są już dostępne w Gabinecie Dietetyki Medycznej i Psychodietetyki.

Kawitacja ultradżwiękowa to realna alternatywa dla skalpela i odsysania tłuszczu. Stanowi jedną z najbardziej zaawansowanych metod do wykonywania bezinwazyjnej liposukcji. Metoda ta jest polecana szczególnie osobom, które mają trudności w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej z kłopotliwych miejsc. Zabiegi rekomendowane są głównie osobom, które chciałyby pozbyć się otłuszczeń w okolicach kolan, boczków, ud i tzw. "bryczesów", pośladków, ramion czy brzucha. Wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody są nieefektywne lub bardzo wolno przynoszą zadowalające rezultaty. Jest to również niezrównana metoda walki ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem. Zabieg neutralizuje bezpośrednią przyczynę powstania "pomarańczowej skórki". Przynosi ulgę w każdym stadium cellulitu.

Energia fal radiowych, potocznie zwana radiofrekwencją lub w skrócie RF, jest rodzajem energii elektromagnetycznej. Urządzenia RF przenoszą energię radiową w głębokie warstwy skóry, co prowadzi do mocnego podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Temperatura wpływa na komórki tłuszczowe, które ulegają uszkodzeniu oraz na włókna kolagenowe, dzięki czemu udaje się uzyskać efekt napiętej skóry.

W Gabinecie Dietetyki Medycznej i Psychodietetyki wiemy, że łączenie różnych metod przynosi najlepsze rezultaty. Z tego powodu nasz zabieg odchudzający to połączenie trzech niezwykle skutecznych technologii:
1. ultradźwięków – rozbijających błonę komórkową komórek tłuszczowych,
2. fal radiowych - rozpuszczających komórki tłuszczowe i powodujących ujędrnienie skóry,
3. drenażu limfatycznego - który skutecznie eliminuje produkty przemiany materii.

Termolifting ML-DUO
Usuwanie Zmarszczek. Poczuj i zobacz niesamowitą różnicę po zabiegach z zastosowaniem multipolarnej fali radiowej.

Termolifting to jedna z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod odmładzania skóry twarzy. Ciepło emitowane przez głowicę multipolarną powoduje zmiany w strukturze kolagenu i pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Zmiany zachodzą także na powierzchni skóry, która, dzięki pobudzonemu mikrokrążeniu lepiej wchłania aplikowane składniki odżywcze.
Do zabiegu wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie ML DUO, które jest niezwykle skuteczne, a jednocześnie bezpieczne, dzięki multipolarnej głowicy.
Zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej warto wykonywać w serii, ponieważ efekty zabiegów kumulują się i nasza skóra z zabiegu na zabieg staje się coraz bardziej napięta, wygładzona i pozbawiona zmarszczek.FACEBOOK.COM/PSYCHODIETETYCZKA

dietetyk Jarocin Leszno, odchudzanie Jarocin Leszno, psychodietetyk Jarocin Leszno, skuteczne szybkie odchudzanie Jarocin, Leszno, zdrowe żywienie Jarocin Leszno, dietetyk dziecięcy Jarocin Leszno